Apie mus

paveiksliukas-apie-mus

Apie mus

Interjero planavimas visada kelia daug rūpesčių. Juk reikia ne tik apsispręsti, kiek ir kokių baldų reikės, bet ir pagalvoti apie jų išdėstymą erdvėje, funkcionalumą ir, neslėpkime, apie išlaidas.

Tokiu atveju ne pro šalį profesionalų pagalba. Butent tokie esame mes, "Laisvės baldų" darbuotojai, Jūsų paslaugoms. Džiaugiamės kiekvienu klientu, atidžiai išklausome jų pageidavimus ir aptariame visas galimybes. Čia pat suprojektuojame norimą sieninę spintą ar kitokius baldus, suderiname kainas. Yra pigesnių ir brangesnių variantų.

Spintos su slankiojančiomis durimis – puikus sprendimas ir naujos statybos būstui, ir standartiniam butui. Projektuodami stengiamės išnaudoti visas įmanomas erdves. Daiktai ir drabužiai suranda tinkamą vietą. Lentynos ir kiti priedai įrengiami pagal kliento poreikius ir pageidavimus. Interjero salono pavadinimas "Laisves baldai" simbolizuoja mūsų darbo profilį - namai tampa erdvesni, patrauklūs, modernūs.

Klientui galutinai apsisprendus, specialistai atvyksta į namus atlikti reikiamus matavimus. Pagamintus baldus montuoja mūsų specialistai. Užsakymai įvykdomi greitai ir kokybiškai. "Laisves baldai" ne tik gamina sienines spintas- salone galite išsirinkti ir kitų baldų : kietmedžio masyvo itališkų kėdžių, valgomojo stalų, minkštų baldų komplektų, itališkų lovų.

Konsultacija, matavimai Jūsų namuose, projektų vizualizacijos, sąmatos skaičiavimas nieko nekainuoja. Tiesiog užsukite pasikalbėti, pasitarti. Tikrai rasime optimaliausią sprendimą, galbūt gims planų ateičiai. Esate visada laukiami.

Esame Jums patrauklūs todėl, kad nemokamai atliekame visus parengiamuosius darbus iki baldų užsakymo!